Katalog » Obsługa Klienta » Bezpieczeństwo i polityka prywatności Moje konto     
Produkty
Mały Artysta
Szablony malarskie
Szablony i maski FAFAME
Szablony przemysłowe
Szablony kulinarne
Szablony kosmetyczne
Akcesoria
Farby
Usługi dekoratorskie
Oświetlenie
Artykuły BHP
Kontakt
e-mailnapisz e-mail
Tel+48 604 159 623
GSM+48 692 408 369

Obsługa klienta
pon-pt : 9-17
Nowości
Zobacz wszystkie
Linki
Fabryka Fantazji na YouTube
zostań fanem Fabryki Fantazji
galeria jmg.art.pl
Aktualności
Bezpieczeństwo i polityka prywatności   Data: 12 sierpnia 2008
 
 
Dokładamy wszelkich starań, aby Klient, dokonujący u nas zakupów, miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą jakości towarów, zapakowania towarów, przechowywania danych osobowych, dokonywania płatności oraz jakości obsługi klienta.

Do ochrony przesyłania danych osobowych, stosujemy certyfikat SSL, szyfrujący kluczem o długości 256 bitów, dostarczany przez Powszechne Centrum Certyfikacji – CERTUM (firma Unizeto Technologies S.A.), które jest akceptowane przez Narodowe Centrum Certyfikacji. Nie wiesz co to jest certyfikat SSL? Przeczytaj o tym tutaj --> link

W przypadku użytkowników, którzy korzystają z przeglądarki  Opera, komunikat, że połączenie jest bezpieczne (zielona kłódeczka) pojawia się dopiero po ok. 5 sekundach. Prosimy nie zrażać się chwilowym niewyświetlaniem się zielonej kłódeczki.
 
Certyfikat pokazywany przez Internet Explorer

Płatności kartą dokonujecie Państwo za pomocą serwisu www.platnosci.pl, który gwarantuje bezpieczeństwo przesyłania danych i płatności. Umożliwiamy Klientom bezpieczne transakcje, gdyż system www.platnosci.pl, przejmuje odpowiedzialność za transakcje o charakterze wyłudzeniowym z wykorzystaniem kart. Czas realizacji płatności kartą to ok. 24 godziny, kiedy to następuje dodatkowa weryfikacja transakcji.

Oferujemy Państwo jedynie produkty najwyższej jakości. Oprócz własnej produkcji sprzedajemy towary wyłącznie renomowanych producentów. Każdy produkt jest nowy i skontrolowany przez nasz dział jakości. Dla Państwa potrzeb i bezpieczeństwa udzielamy wszelkich informacji na temat stosowania naszych produktów.

Gwarantujemy Państwu bezpieczne zapakowanie przesyłek. Każda paczka jest zabezpieczona firmową taśmą, będącą plombą przesyłki. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi. Jeżeli macie Państwo zastrzeżenia do stanu opakowania, nie należy odbierać takiej przesyłki. W takim przypadku należy spisać protokół w obecności kuriera oraz niezwłocznie skontaktować się z nami prosząc o ponowną wysyłkę towaru, czy też zwrot pieniędzy.
 
Bezpiecznie zapakowany szablon malarski  Bezpiecznie zapakowany szablon malarski
Bezpiecznie zapakowany szablon malarski  Bezpiecznie zapakowany szablon malarski

Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny na najwyższym poziomie. W katalogu Obsługa Klienta znajdziecie Państwo wszelkie potrzebne informacje dotyczące zwrotów oraz napraw gwarancyjnych. Nie dokonujemy napraw produktów – wymieniamy je na nowe, bądź, jeżeli takie jest Państwa życzenie, gwarantujemy zwrot pieniędzy.
 


Statystyka:
Przeglądano: 8053
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję PowrótDalej
Zaufali nam
Firmy, które nam zaufały.
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Bezpieczne zakupy
Positve SSL on a transparent background

Nad bezpieczeństwem klientów czuwa 256-bitowy Certyfikat SSL, dzięki któremu zakupy w sklepie są dokonywane poprzez połączenie szyfrowane.
Bezpieczne płatności


Powered by 2008 oscGold | Sklep polecany przez Kulbi.PL | Centrum Reklamy i Informacji | Katalog Biznesu | Katalog-Sklep.pl
Katalog Dobrych Stron DI kosmetyka, uroda, zdrowie katalog stron Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Fabryka Fantazji w katalogu Gwiazdor katalog sklepów internetowych Sklepy Internetowe