Katalog » Jak malować? » Co Tobie oferujemy? - koniecznie przeczytaj Moje konto     
Produkty
Mały Artysta
Szablony malarskie
Szablony i maski FAFAME
Szablony przemysłowe
Szablony kulinarne
Szablony kosmetyczne
Akcesoria
Farby
Usługi dekoratorskie
Oświetlenie
Artykuły BHP
Kontakt
e-mailnapisz e-mail
Tel+48 604 159 623
GSM+48 692 408 369

Obsługa klienta
pon-pt : 9-17
Nowości
Zobacz wszystkie
Linki
Fabryka Fantazji na YouTube
zostań fanem Fabryki Fantazji
galeria jmg.art.pl
Aktualności
Co Tobie oferujemy? - koniecznie przeczytaj   Data: 13 października 2008
 
Wprowadziliśmy na rynek szablony, którymi bardzo łatwo się dekoruje. W przeciwieństwie do szablonów obecnie dostępnych na polskim rynku, są wyprodukowane z folii specjalnie do tego przeznaczonej.

O co dokładnie chodzi?

1. Szablon jest wykonany z transparentnej folii,
co zdecydowanie ułatwia umieszczenie jej na ścianie w odpowiednim miejscu i malowanie powtarzalnych wzorów, w przeciwieństwie do folii półprzezroczystych oraz kolorowych.
 
pozycjonowanie szablonu    

2. Folia ma 100 mikronów (0,1 mm) a nie 500 (0,5 mm) grubości, dzięki czemu folia bardzo dobrze przylega do ściany a  zamalowanie szablonu przy krawędziach staje się proste. Wystarczy minimalna ilość farby, aby je zamalować. Trzeba naprawdę bardzo się postarać, aby pojawiły się zacieki, nawet gdy malujemy po raz pierwszy.
 
malowanie jabłek    gotowy efekt


3. Folia jest bardzo wytrzymała, można odbijać szablon wiele razy nie niszcząc go, uzyskując efekt bardzo oryginalnej tapety
.
ściana jest już gotowa     ściana jest już gotowa
 

Szablon przed myciem:
 
pomalowany szablon
 

Szablon po myciu:
 
czyszczenie szablonu

4. Można wycinać w niej nawet najbardziej finezyjne wzory, które nie są dostępne przy wycinaniu w folii o grubości 500 mikronów.
 
spryskiwanie szablonu klejem     5. Folia nie zapamiętuje kształtu opakowania w którym jest wysyłana, a później przechowywana, dzięki czemu szablon idealnie przylega do ściany, żadne elementy nie odstają.

Chwytanie szablonu     dociskanie szablonu


6. Folia, jest bardzo lekka, dlatego łatwo sie maluje, gdyż nie musisz jej trzymać, nawet malując sufit .  Do mocowania folii na ścianie służy specjalny klej w spray'u (który nie zostawia żadnych śladów). Po skończonym malowaniu wystarczy delikatnie zdjąć szablon ze ściany i gotowe! Szablony wykonane z grubej folii są ciężkie i nie utrzymają się na kleju.

spryskiwanie szablonu klejem      psikanie szablonuNa naszej stronie znajdziesz obszerne poradniki, które poprawadzą Cię za rękę i krok po kroku dowiesz się, co trzeba zrobić, aby Twój malowany projekt był udany. Szukaj pod hasłami:
 
"Jak malować?"        oraz        "Malowane Projekty"


A co jeżeli mam pomysł na wlasny szablon? - Jest możliwe wykonanie szablonu na podstawie Twojego pomysłu.  A resztę pozostaw nam ;) Wykonujemy szablony na zamówienie dla artystów, dekoratorów wnętrz, architektów. Tu czytaj o wizualizacjach i wzorach dopasowanych do Ciebie lub przejdź do naszej oferty szablonów malarskich.


A
jakie dokładniej są nasze szablony malarskie? - dla wnikliwych :)

Oferujemy produkty jedynie światowej klasy, bowiem doświadczenie i surowce czerpiemy od najlepszych. Pionierami w szablonach dekoracyjnych były i są Stany Zjednoczone. Stąd doskonałe materiały i technologie za pomocą jakich powstają właśnie tam szablony dekoracyjne. Będąc w ciągłym kontakcie z producentami szablonów z różnych części świata, wynosimy naukę. Jest ona bardzo cenna dla nas i pozwala wnieść na polski rynek nową jakość oraz obsługę klienta na odpowiednim poziomie.

Przedstawiamy nowy standard szablonów malarskich na polskim rynku.
Wykonany z tworzywa sztucznego o grubości 100 mikronów (0,1 mm) stosowanego do produkcji szablonów na całym świecie. Dzięki zastosowaniu ultra cienkiej folii, dużo lepiej przylega on do ściany, a rezultaty malowania są dużo lepsze. Materiał jest lekko transparentny, co ułatwia umieszczenie szablonu w wybranym miejscu.


    

    


Co to są szablony malarskie, do czego służą?

Szablony malarskie - dekoracyjne to produkty stosowane głównie do dekoracji wnętrz. Są to produkty wykonane z tworzywa szucznego, w którym wycięte są kształty, które odbija się za pomocą farb na różnych nawierzchniach. Jest to bardzo prosty sposób na wzbogacenie naszych domów.

Wyróżniamy głownie 2 rodzaje szablonów malarskich:

1. Wykonanych z mocnego tworzywa od 75 (0,075 mm ) do 150 mikronów (0,15 mm) - szablony z bardzo mocnego i cieńkiego tworzywa doskonale nadają się na malowanie fresków, malowideł idealnie płaskich.

Zalety: 
-można w nim wycinać wzory bardzo skomplikowane i finezyjne, gdzie mostki są mniejsze od 0,5 mm. Nie można tego osiągnąć w szablonach wycinanych z tworzywa grubszego od 150 mikronów.
 
- szablon jest bardzo lekki i łatwo trzyma się nawierzchni za pomocą kleju w spray'u do repozycjonowania. Dzięki temu z powodzeniem można łatwo przyklejać do ściany, sufitu i innych nawierzchni nawet szablony o bardzo dużych rozmiarach.

- szablon nie zapamiętuje kształtów opakowania podczas, gdy zwinięty, jest wysyłany do klienta. Dzięki temu po rozpakowaniu szablon jest płaski i nawet każdy najmniejszy element idealnie przylega do ściany.

- cieńki, lecz zarazem bardzo trwały materiał pozwala na łatwe i swobodne malowanie wszystkimi narzędziami takimi jak pędzel, gąbka, tkanina, etc. Łatwo zamalować wszystkie krawędzie bez używania dużej ilości farby i bez powstawania zacieków.


2. Wykonanych z mocnego tworzywa od 150 (0,15 mm) do 400 mikronów (0,4 mm) - szablony z bardzo mocnego lecz grubszego tworzywa doskonale nadają się do malowania wzorów tzw. strukturalnych.

Zalety:
- nakładając bardzo gęstą farbę czy też specjalnie do tego przeznaczone tynki za pomocą szpachelki, można uzyskać piękne wzory wypukłe o strukturze tynku lub farby, niemożliwe do uzyskania za pomocą cieńszych szablonów. Stosując grubsze szablony nie stosuje się gąbek, pędzli, wałków, gdyż nie zamalują one wszystkich krawędzi.

Ograniczenia takiego grubego materiału:
- w materiale o grubości powyzej 150 mikronów (0,15 mm) nie można wycinać najbardziej delikatnych i finezyjnych wzorów.

- nie ma możliwości idealnego zamalowania brzegów przy tak grubym szablonie, dlatego też używa się  bardzo gęstych farb lub tynków do wypełnienia takiego szablonu.

- szablon zapamiętuje kształt opakowania w którym jest wysyłany do klienta. Należy zaczekać kilka minut aby szablon wrócił do swojej dawnej pozycji i by idealnie przylegał do ściany.

Uczymy klientów jak malować szablonami?

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów, lecz nauczenie klienta jak malować, czym, jakimi farbami na jakich powierzchniach. Dajemy Państwu pełną szkołę jak można malować szablonami. Lekcję po lekcji przechodzimy z Państwem przez ten bardzo przyjemny sposób dekorowania własnego domu i nie tylko. Dodatkowo prezentujemy pomysły, które wciąż rodzą się w naszych i Państwa głowach. Chcielibyśmy, aby szablony znalazły zastosowanie w nowych dziedzinach na polskim rynku. Jak się okazuje mogą być one, nie tylko malowidłem, ale także świetnym sposobem na naukę oraz przydatną metodą na znakowanie. Wraz z szablonem każdy klient  dodatkowo otrzyma dokładną instrukcję malowania do danego wzoru oraz jego przykładowe wersje kolorystyczne.


Inne artykuły w dziale "jak malować" : 

 
Co Tobie oferujemy? - koniecznie przeczytaj
Przygotowanie akcesoriów do malowania
Malowanie i rozmieszczenie szablonu
Punkty orientacyjne na szablonach
Malowanie powtarzalnych wzorów
Szablony jedno - i wielowarstwowe
Jak stać się mistrzem malowania?
Duże czy małe rozmiary szablonów?
Podstawowe błędy popełniane podczas malowania
Jak dbać o szablon i pędzle?
Wzory dopasowane do Was i na zamówienie


Statystyka:
Przeglądano: 20927
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję PowrótDalej
Zaufali nam
Firmy, które nam zaufały.
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Bezpieczne zakupy
Positve SSL on a transparent background

Nad bezpieczeństwem klientów czuwa 256-bitowy Certyfikat SSL, dzięki któremu zakupy w sklepie są dokonywane poprzez połączenie szyfrowane.
Bezpieczne płatności


Powered by 2008 oscGold | Sklep polecany przez Kulbi.PL | Centrum Reklamy i Informacji | Katalog Biznesu | Katalog-Sklep.pl
Katalog Dobrych Stron DI kosmetyka, uroda, zdrowie katalog stron Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Fabryka Fantazji w katalogu Gwiazdor katalog sklepów internetowych Sklepy Internetowe