Katalog » O nas » Informacje o firmie Moje konto     
Produkty
Mały Artysta
Szablony malarskie
Szablony i maski FAFAME
Szablony przemysłowe
Szablony kulinarne
Szablony kosmetyczne
Akcesoria
Farby
Usługi dekoratorskie
Oświetlenie
Kontakt
e-mailnapisz e-mail
Tel+48 604 159 623
GSM+48 692 408 369

Obsługa klienta
pon-pt : 9-17
Nowości
Zobacz wszystkie
Linki
Fabryka Fantazji na YouTube
zostań fanem Fabryki Fantazji
galeria jmg.art.pl
Aktualności
Informacje o firmie   Data: 12 sierpień 2008
 

FABRYKA FANTAZJI powstała z pasji do sztuki, do fotografii, dekorowania i malowania. To zespół ludzi, którzy żyją tym, na co dzień.

Tworząc firmę FABRYKA FANTAZJI przyświecał nam jeden najważniejszy cel: wprowadzić na polski rynek szablony malarskie o światowym standardzie, dzięki którym malowanie wzorów będzie łatwe, przyjemne i bezproblemowe. Analizując sytuację rynku szablonów malarskich, doszliśmy do wniosku, że polscy klienci zasługują na produkt najwyższej jakości. Spędziliśmy wiele miesięcy nad doborem odpowiednich materiałów, z których produkuje się szablony na świecie. Jednocześnie pozostawaliśmy w ciągłym kontakcie z artystami i plastykami, którzy pomogli nam wybrać farby i akcesoria do malowania szablonem. To dzięki tym osobom wiemy, jakich farb używać do różnego rodzaju powierzchni i jak posługiwać się pędzlem do szablonów. 

Zgromadzoną wiedzę pragniemy teraz przekazać naszym klientom w formie różnego rodzaju poradników, które tłumaczą jak w prosty sposób namalować wzór za pomocą szablonu. Obecnie na bazę tą składają się szczegółowe opisy i zdjęcia z każdego etapu malowania. Naszym celem jest stworzenie najlepszego w Polsce zaplecza wiedzy dotyczącego malowania szablonowego. Czy nam się to uda? Ocenicie Państwo sami.

Zdajemy sobie sprawę, że na sukces firmy pracowało i pracuje wiele ludzi. Tak naprawdę to dzięki nim wszystko co robimy w FABRYCE FANTAZJI ma sens. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu chcielibyśmy serdecznie podziękować.

 

 Zespół FABRYKI FANTAZJI
 Statystyka:
Przeglądano: 7393
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję PowrótDalej
Zaufali nam
Firmy, które nam zaufały.
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Promocje
Zobacz wszystkie
Bezpieczne zakupy
Positve SSL on a transparent background

Nad bezpieczeństwem klientów czuwa 256-bitowy Certyfikat SSL, dzięki któremu zakupy w sklepie są dokonywane poprzez połączenie szyfrowane.
Bezpieczne płatności


Powered by 2008 oscGold | Sklep polecany przez Kulbi.PL | Centrum Reklamy i Informacji | Katalog Biznesu | Katalog-Sklep.pl
Katalog Dobrych Stron DI kosmetyka, uroda, zdrowie katalog stron Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Fabryka Fantazji w katalogu Gwiazdor katalog sklepów internetowych Sklepy Internetowe